KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11086125

nr 1108 6125

Lolo Holmqvist

(1920-2004), Sverige

Akvarell, Lolo Holmqvist (1920-2004), signerad, 1950, 23x18

Lolo Holmqvist, svensk bildkonstnär född 1920, död 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 maj 2017
kl 20:53:44

15/5 16:47:21 1      Vinnande bud

Lolo Holmqvist

Läs mer om Lolo Holmqvist